Продукція
   
  
   Про нас
Друк Електронна пошта   

«ІНТЕРДРАФТ» - 28 років на ринку труб.

            Приватне науково-промислове підприємство «Інтердрафт» зареєстроване 19 листопада 1993 року . Основна діяльність підприємства – поставка металевих труб на підприємства Західної України.
            З кінця 1993 року ПНПП «Інтердрафт» - регіональний представник ВО «Укртрубопром», що об’єднав провідні українські трубні заводи , по Західній Україні. Тоді ж,  укладена перша угода з УМГ «Львівтрансгаз», а згодом, після відокремлення, також і з ДП «Львівгазвидобування» . З металургійними підприємствами України досягнуто домовленості про поставку на трубні заводи трубної заготовки та штрипса. У виробництві насосно-компресорних труб, для потреб газовидобувних організацій, були використані ноу-хау, розроблені при участі спеціалістів ПНПП «Інтердрафт».
            З 1995 року  ПНПП «Інтердрафт» стає регіональним дилером ЗАТ «Луганський трубний завод». Починається співпраця по поставці стальних газопровідних труб для облгазів Західної України. З 1998 року ми - основний постачальник стальних труб для потреб Львівської залізниці, а з 2000 року для ВАТ «Західенерго».
            В кінці 90-х все більше, для потреб водо- та газопостачання, використовуються труби з пластмас. Тому, для поставки якісної продукції європейських виробників, в 2003 році було створено ТзОВ «Компанія «Інтердрафт». 2 лютого 2004 року було підписано контракт з провідним польським заводом по виробництву пластмас АТ «Gamrat». З 2005 року  ТзОВ «Компанія «Інтердрафт» є його авторизованим дистриб’ютором в Україні. З 2006 року налагоджена співпраця з польськими виробниками та постачальниками чавунних фітингів для труб з полівінілхлориду. В 2006 році відкрито офіс компанії у м. Києві. В 2010 році підписано угоду з потужним виробником труб з пластмас «InstalPlastLask Sp. zo.o.», в 2011 році з виробником чавунної продукції в Польщі компанією «Bohamet».
            Серед підприємств які використовують нашу продукцію  можна виділити наступні: МКП «Львівводоканал», ВКП «Вінницяводоканал», КП «Кривбасводоканал», ДКП «Киї в-водоканал», ДКП «Луцькводоканал», ВО «Харковкомунпромвод», КП «Житомир-водоканал», ДКП «Донецькоблводоканал» , Концерн «Поділля» (Вінниця), ТзОВ «Агро-Овен», ВАТ «Миронівський хлібопродукт», ВАТ «Київміськбуд», ВАТ «Львівгаз», ВАТ «Південспецбуд», управління Львівської залізниці, Міжнародний виставковий центр на Броварському проспекті в м. Києві та інші.
            ТзОВ «Компанія «Інтердрафт» є постачальником труб та комерційного покриття для будівництва стадіону у м. Львові до Євро 2012.
            В 2016 році були укладені контракти з провідними заводами-виробниками фітингів та запірної арматури з Польщі "ВТОРМЕКС" (квітень) та "НОРСОН" (серпень. З 2019 року правонаступником ПНПП "ІНТЕРДРАФТ" є ТзОВ "Торговий дім "ІНТЕРДРАФТ"" - офіційний дилер в Україні польських заводів "НОРСОН" та "ГАМРАТ" і представник торгових марок "ДОМЕКС" та "ХВ Пласт".
            З травня 2019 року ТзОВ "ТД "ІНТЕРДРАФТ" представляє продукцію польського заводу-виробника "АПАТОР ПОВОГАЗ".